Program Nová zelená úsporám je poprvé určen i pro bytové domy

I letos vám pomůžeme ušetřit, kde se dá. S programem Nová zelená úsporám vám zateplíme dům za hříšně malé peníze, čímž zároveň snížíme vaše náklady za energie.

Program byl zahájen v dubnu 2015 a cílovou skupinou jsou bytové domy v Praze a novostavby v pasivním standardu po celé ČR. Renovace bytových domů bude podporována nevratnou dotací Nová zelená úsporám v kombinaci s úvěrem Panel+, programem státního fondu rozvoje bydlení. Chystáte-li se tedy zateplovat, nastal se pravý čas začít jednat. Žádosti pro Prahu je možné podávat už 15.5.2015.

Aktuální program se sice týká pouze bytových domů na území hlavního města, ale dostane se i na stavby z ostatních krajů. Ty budou podporovány z Integrovaného regionálního operačního programu (IROP) v druhé půlce roku 2015. Na duben 2015 se rovněž připravuje znovuotevření výzvy pro rodinné domy.

Nevíte, jak na to? Ozvěte se nám a my už to zařídíme za vás. Od podání žádosti až po zateplení a kompletní revitalizaci domu. V Praze, Brně, Olomouci i Plzni, prostě v celé ČR.

Jedeme na zelenou, pojeďte s námi!

Přidej komentář

Váš email nebude nikde publikován nebo sdílen. Vyžadovaná pole jsou označena *

    Máte zájem o podobný projekt?    Máte dotaz, připomínku nebo chcete poptat naše služby? Využijte kontaktní formulář. V pracovní dny na vaši zprávu odpovíme do 24 hodin, můžete na sebe také zanechat pouze telefon a my se ozveme zpět.