Rekonstrukce bytového domu ve Wolkerově ulici v Drnholci

V rekonstrukcích a revitalizacích bytových domů máme bohatou zkušenost (přesvědčte se sami v našich referencích). Proto jsme se nebáli a pustili jsme se do kompletní rekonstrukce velkého bytového domu v Drnholci. Zevrubně jsme se podívali na zateplení fasády, střechy i soklu. Taky jsme vyměnili okna ve společných prostorech.

A co jsme udělali dál?

  • Abychom zabránili natečení vody do sklepů, udělali jsme pořádnou hydroizolaci spodní stavby.
  • Opravili jsme okapové chodníčky.
  • Položili jsme novou zámkovou dlažbu a srovnali svah – tato opatření také pomůžou bránit prostupu vody k domu.

 

Věděli jste, že…

… abyste zabránili prostupu vody do domu, musíte při zateplení hlídat i ty nejmenší detaily? Okem neviditelné nedokonalosti můžou způsobit velké a vleklé potíže. Třeba při špatně provedené izolaci balkonu bytu nad vámi vám dřív nebo později začne do bytu zatékat. A kromě viditelných map na stěnách se začnou tvořit i neviditelné spory nebezpečných plísní. O tom, jak správně začít s revitalizací a na co si dát pozor si přečtěte v našem rozhovoru s odborníkem.

Další ukázky zateplených domů v Brně, Břeclavi, Praze.

Comments are closed.

    Máte zájem o podobný projekt?    Máte dotaz, připomínku nebo chcete poptat naše služby? Využijte kontaktní formulář. V pracovní dny na vaši zprávu odpovíme do 24 hodin, můžete na sebe také zanechat pouze telefon a my se ozveme zpět.