Rekonstrukce střech

Letní slunce ji rozpálí tak, že na ni nestoupnete holou nohou, v zimě se prohýbá pod hromadami sněhu a trhá ji mráz. Plochá střecha panelového domu je místem, na kterém se voda a teploty od +50 do -35 stupňů Celsia podepíší z celého domu nejdřív.

Nová střecha vydrží přes 40 let

Když prorezlými plechy zateče voda, zničí izolace a poškodí nosné konstrukce. Pokud je toto současný stav i vaší střechy, je nejvyšší čas pustit se do oprav. Jako samostatnou službu provádíme rekonstrukci střech na jižní Moravě, v rámci celkové revitalizace po celé ČR i v Praze. Vyměníme poškozenou krytinu, opravíme nefunkční odtokové žlaby, opláštění komínů, zajistíme revizi hromosvodů. Poradíme si s televizními i wi-fi anténami.

Na plochých střechách realizujeme střešní nástavby a montujeme střešní okna. A zvládáme i opravy dvouplášťových střech.

Jak rekonstrukce střechy probíhá?

Nová střešní krytina, vhodné izolační materiály a technologické postupy – společně s vámi nejprve vybereme řešení pro váš dům. Po schválení rozpočtu a termínu se pustíme do práce:

  • Práce naplánujeme tak, aby se co nejméně dotkly života obyvatel domu. Jistě, materiál je třeba dostat na střechu, ale jde to tiše a šetrně.
  • Starou střešní krytinu a izolace odvezeme a ekologicky zlikvidujeme.
  • Položíme nové izolace, opravíme poškozené krovy a další části střechy.
  • Zkontrolujeme a podle potřeby vyměníme opláštění komína, hromosvody, antény, protisněhové zábrany, střešní výlezy. Zajistíme revize a servis.
  • Veškerý stavební odpad odvezeme a uklidíme po sobě.
  • Hotovi jsme během několika dnů, záleží na velikosti domu. Domluvený termín dodržíme, stejně tak rozpočet.

    Máte zájem o podobný projekt?    Máte dotaz, připomínku nebo chcete poptat naše služby? Využijte kontaktní formulář. V pracovní dny na vaši zprávu odpovíme do 24 hodin, můžete na sebe také zanechat pouze telefon a my se ozveme zpět.