Stavba rodinných domů na klíč

Postavíme vám celý dům. Nebo jen hrubou stavbu. Nebo základovou desku. Prostě to, co budete potřebovat postavit. Máme dlouholeté zkušenosti se zateplováním, takže váš nový dům postavíme i nízkoenergetický či pasivní. Stavby RD na klíč realizujeme v Brně a širokém okolí, ale přijedeme za vámi kamkoliv na Moravě.

Při stavbě RD pro vás budeme partneři, ne jen “dělníci”

Záleží nám na vzájemné komunikaci. A protože stavíme podle vámi dodané dokumentace, je důležité předat nám ji vždy ve fázi prováděcí dokumentace. Vy zakomponujete všechna vaše přání, my máme přesné zadání. Vyhneme se nečekaným vícepracem a tím i navýšení ceny. Na případných změnách se vždy domluvíte jen s člověkem, kterého znáte již od začátku stavby.

Víte, že…
na klíč postavíme i typové domy, například od G-servisu.

Postavíme kompletní dům. Nebo jen kousek

Nejčastěji od nás klienti chtějí postavit jen hrubou stavbu. To zahrnuje kompletní zemní práce, vylití základové desky, postavení stěn, stropů, podlah a někdy i položení střechy. Ale budete-li si přát, připravíme vám dům k nastěhování. Nahodíme omítky, uděláme obklady, okna, rozvody vody a elektřiny, postaráme se o sádrokartonářské práce i o malířské práce… Stačí nám napsat a domluvíme se.

Nemáte rádi reklamace? My taky ne!

Proto děláme naši práci podle nejlepšího svědomí a vědomí. Pracujeme pouze s ověřenými materiály, nesnášíme nedodělky a za kvalitou naší práce si stojíme. Taky proto poskytujeme záruku 5 let na všechno, stejně jako při zateplení bytových domů.

Vždycky dodržíme technologické postupy a potřebné lhůty, abychom zachovali perfektní užitné a tepelně izolační vlastnosti všech komponentů stavby.

Proč Pekstav? Na začátek třeba 5 let záruky

  • díky kvalitním cihlám a následnému zateplení domu vám zajistíme nízké energetické náklady
  • postaráme se o všechno kolem stavby od stavebního povolení až po kolaudaci
  • ve stavebnictví se pohybujeme 12 let, takže víme, co děláme
  • pracujeme pouze s ověřenými dodavateli a s kvalitním a zdravotně nezávadným materiálem
  • s cenou, na které se domluvíme, už nehýbeme – nebude-li požadovat velké změny
  • poskytneme vám záruku 5 let na vše, u střechy až 10 let
  • pomůžeme vám zajistit financování stavby

Pustíme se spolu do stavby vašeho nového RD? Ozvěte se nám.

Co zahrnuje stavba základové desky?

Zajistíme veškeré zemní práce, napojení na inženýrské sítě a vodorovné rozvody. Vyhloubíme základové pásy a vylijeme je betonem. Postavíme ztracené bednění a tvárnice vylijeme prvotřídní betonovou směsí. Pro celkové zpevnění použijeme ještě výztuže – ocelové pruty. Prostor mezi pásy zasypeme zeminou. Ve finále položíme výztuže základové desky – standardně z kari sítí – a vše zalijeme betonem.

Co zahrnuje hrubá stavba?

Zajistíme stavbu základové desky a postavíme kompletní konstrukci domu – od podlahy až po střechu. V případě zájmu položíme také střešní krytinu. Samozřejmostí jsou veškeré svislé i vodorovné nosné konstrukce (zdi, stropy), vnitřní zdivo, překlady i věnce.

Co zahrnuje stavba na RD klíč?

Necháte vše na nás a vy se jen nastěhujete. Zajistíme vám omítky, obklady, rozvody vody i elektřiny, vytápění domu. Namontujeme dveře včetně obložek a klik, osadíme okna i s parapety, položíme podlahy, …

Někde ještě stavíme, jinde už máme hotovoPomůžeme vám se stavbou. Tak se ozvěteMáte dotaz, připomínku nebo chcete poptat naše služby? Využijte kontaktní formulář. V pracovní dny na vaši zprávu odpovíme do 24 hodin, můžete na sebe také zanechat pouze telefon a my se ozveme zpět.