Výměna dřevěných oken

Nedoléhající a oprýskaná, s orosenými skly, ze kterých stéká voda ničící vnitřní nátěry a omítku. Původní stará okna za hranicí životnosti s sebou nesou zdravotní rizika, plynoucí z vlhkosti a plísní, nedostatečně tlumí obtěžující hluk z ulice, narušují tepelnou pohodu v bytě – často větráte, i když právě nechcete.

S novými okny uspoříte 20 % nákladů na vytápění. Ihned.

Jak v bytě v panelovém domě ušetřit za teplo? Způsoby jsou dva. Silný svetr, těžká peřina, vlažné radiátory. Nebo výměna starých oken za nová. Který způsob je lepší, netřeba hádat. S novými okny už v následující topné sezóně zaplatíte za topení o 20 % méně. Bez potřeby utahování kohoutků topení.
Namontujeme na váš dům okna, o která se desítky let nebude třeba starat. Samozřejmě, sama se neumyjí, ale jinou údržbu nepotřebují – vypadají stále jako nová, není nutné obnovovat nátěr, nereznou. Po celou dobu své životnosti šetří teplo a brání venkovnímu hluku stejně účinně jako na začátku.

Jak výměna oken probíhá?

Zajistíme vše. Projekt, realizaci, úklid. Navrhneme optimální stavební postup, po schválení rozpočtu a termínu se pustíme do práce:

  • Okna změříme, zajistíme jejich výrobu a dopravu na místo.
  • Provedeme bourací práce, stará okna odvezeme a ekologicky zlikvidujeme.
  • Nová okna osadíme, začistíme a seřídíme v okamžiku, kdy si definitivně sednou. V naší režii je záruční i pozáruční servis.
  • Na přání namontujeme doplňky – sítě proti hmyzu, parapety, žaluzie, rolety.
  • Veškerý stavební odpad odvezeme a uklidíme po sobě.
  • Hotovi jsme během několika dnů, záleží na velikosti domu. Domluvený termín dodržíme, stejně tak rozpočet.

P.S. S výměnou oken často i rekonstruujeme balkon či lodžii. Ať je to při jedné práci.

    Máte zájem o podobný projekt?    Máte dotaz, připomínku nebo chcete poptat naše služby? Využijte kontaktní formulář. V pracovní dny na vaši zprávu odpovíme do 24 hodin, můžete na sebe také zanechat pouze telefon a my se ozveme zpět.