Výměna dveří

Panelový dům? Malé město postavené nastojato. Bránou do jeho „ulic“ jsou pevné a odolné vchodové dveře. Obyvatelům dávají pocit bezpečí a chrání je před rozmary počasí. Udrží v domě teplo, brání pronikání hluku zvenčí.

Staré zárubně a netěsnící dveře vyměníme bez narušení chodu domu

Když doslouží, musí pryč. Ať už jako součást celkové revitalizace domu nebo samostatnou zakázku – vchodové dveře vyměníme bez narušení běžného provozu domu. Ani jednu noc nezůstane váš panelový či bytový dům bez vstupních dveří napospas vandalům a zlodějům. Dokud nebudeme hotovi, neodjedeme.

Jak výměna vchodových dveří probíhá?

Společně s vámi vybereme dveře a zárubně, které vhodně doplní vzhled domu, budou odolné proti vylomení a odolají rozmarům prostředí. Poradíme s výběrem stříšky a závětrné stěny. Po schválení rozpočtu a termínu se pustíme do práce:

  • Staré dveře a zárubně odborně demontujeme a připravíme stavební otvor.
  • Osadíme nové dveře, zapojíme zvonky, namontujeme poštovní schránky a světla.
  • Po dohodě vybudujeme nové čistící zóny (rohože), položíme dlažbu, upravíme prostor před vchodem.
  • Vybourané dveře a další stavební odpad odvezeme a zlikvidujeme, uklidíme po sobě. Překážková dráha ani nebezpečné prolézačky pro děti po nás nezůstanou.
  • Za den je hotovo. Dohodnutý termín nepřekročíme, stejně tak cenu.

Tady máme hotovo

    Máte zájem o podobný projekt?    Máte dotaz, připomínku nebo chcete poptat naše služby? Využijte kontaktní formulář. V pracovní dny na vaši zprávu odpovíme do 24 hodin, můžete na sebe také zanechat pouze telefon a my se ozveme zpět.