Zateplení bytových domů v Jihlavě, Havlíčkově Brodě, ve Žďáře a Třebíči… a se zárukou 5 let!

Zateplujeme budovy po celé republice. Dojedeme kamkoliv, nic pro nás není daleko. Ať jste z Třebíče, Žďáru nad Sázavou, Havlíčkova Brodu nebo třeba z Jihlavy, všude zateplíme panelové domy i komerční objekty. Pro zateplení používáme zateplovací systém ETICS třídy A.

Poradíme si s netěsnícími okny, děravými střechami i rozpadajícími se světlíky (jako třeba v Brně, v ulici Hoppova). Špatný stav domu a chybějící izolace způsobují značné úniky tepla. Další hrozbou jsou třeba i balkony v havarijním stavu, které jsou nebezpečné nejen pro vás, ale také pro procházející kolem.

Dům za hranicí životnosti poznáte na první pohled. A přesně takové domy dáváme do pořádku. Navíc poskytujeme nadstandardní záruku 5 let, protože naší práci věříme. Není pro nás problém zvládnout revitalizovat několik bytových domů najednou. Opravdu.

V Mikulově jsme zateplovali 5 bytových domů najednou

Zateplením fasády ušetříte peníze… až 40 %

 • Peníze uspořené za vytápění můžete investovat třeba do letní dovolené, nebo můžete dítěti koupit nové kolo.
 • Energetickou náročnost domu snížíte o dalších 12 -20 % díky výměně oken.
 • Nové vstupní dveře zajistí dům před nechtěnými návštěvníky.
 • Zateplení bytových domů zvyšují kvalitu bydlení, hodnota domu i bytů na trhu realit vzrůstá. Nejen v Havlíčkově Brodě, Jihlavě nebo Třebíči.

Vašemu domu v Jihlavě nebo ve Žďáře vrátíme zašlý lesk a slávu. Provedeme kompletní rekonstrukci, ať už jste firma, společenství vlastníků, družstvo nebo obec. Zajistíme:

 • vyměnu starých oken za nová, která udrží teplo v interiéru,
 • nové vstupní dveře,
 • opravu střechy, včetně světlíku,
 • zateplení obvodových zdí a natřeme fasádu.

Předáme vám krásný dům se zcela novým zevnějškem. Na dalších 30-50 let máte vystaráno. Stačí vědět, jak se o fasádu starat. Pár tipů jsme pro vás přivezli z Baumit akademie. Navíc běží program Zelená úsporám a IROP – pomůžeme vám zařídit dotaci na zateplení.

Cena zateplení se rámcově pohybuje od 700 do 850 Kč/m2 bez DPH. Zavolejte nám nebo si prohlédněte ceník zateplení, kde se dočtete další informace. Rozpočet na zateplení budov i komerčních objektů sestavujeme individuálně.

 Zateplujeme napříč jižní Moravou

Třeba v Mikulově, Přerově… ale samozřejmě zateplíme bytové domy i v Plzni nebo Praze. Dojedeme kamkoliv, nic pro nás není daleko. Zvládáme nemocnice, úřady, budovy soudů, mateřské školky, školy…

Jak revitalizace probíhá?

Zařídíme vše. Od projektu po realizaci. Vypracujeme projekt, bezplatně poradíme s dotacemi (Zelená úsporám, Panel+, nově IROP).

 • Jsme domluveni? Výborně. Po schválení rozpočtu (orientační ceník zateplení) a termínu se pustíme do práce.
 • Stavbu provedeme v předem dohodnutém harmonogramu.
 • Od začátku do konce s Vámi bude za naši firmu v kontaktu jeden konkrétní člověk, zodpovědný za plnění domluvených podmínek.
 • Veškerý stavební odpad odvezeme a zlikvidujeme, uklidíme po sobě. Překážková dráha ani nebezpečné prolézačky pro děti po nás nezůstanou.
 • Kdy budeme hotovi? Záleží na velikosti domu, vždy ale dodržíme předem domluvený termín.
 • Cenu domluvenou na začátku nepřekročíme. Žádné vícenáklady neúčtujeme.

Posuďte sami, jak nám zateplování fasád jde

Nejraději se chlubíme opravou secesního domu na Výstavní 15, ostatně zajděte se tam podívat.

Velkou výzvou pro nás byl také prvorepublikový bytový dům na Hoppově 2 v Brně

Bytový dům, Hrušovany nad Jevišovkou, zateplení fasády

Tři bytové domy v Břeclavi, Kpt. Jaroše, zateplení fasády, opravy balkonů

 

  Máte zájem o podobný projekt?  Máte dotaz, připomínku nebo chcete poptat naše služby? Využijte kontaktní formulář. V pracovní dny na vaši zprávu odpovíme do 24 hodin, můžete na sebe také zanechat pouze telefon a my se ozveme zpět.