Zateplíme a revitalizujeme bytové domy v Praze.
A přidáme 5 let záruky

Třeba koncem roku 2014 jsme za mrazu a z lešení visícím jen na zdi zateplili dům na Blattného 2341. Zajděte se tam podívat a ověřte si, že i za těžkých podmínek jsme vše zvládli v pořádku podle správných technologických postupů a vše je jak má být.

Revitalizací vrátíte domu život. Sobě ušetříte peníze

Netěsnící okna, děravé střechy a prosakující izolace, balkony před zřícením, chybějící tepelná izolace. Neutěšený stav, který stojí zbytečné náklady a ohrožuje zdraví. Panelový dům za hranicí životnosti poznáte na první pohled.

Jste majitelem podobného domu v Praze? Firma, společenství vlastníků, družstvo nebo obec? Provedeme kompletní rekonstrukci a oblékneme jej do nového. Vyměníme okna a dveře, opravíme střechu, zateplíme obvodové zdi. Bude vypadat dobře a dalších 30-50 let bude sloužit pouze za nutné náklady na údržbu.

Navíc můžete získat dotaci z programu Zelená úsporám 2015 – pomůžeme vám ji zařídit.

40% úspora na vytápění a další důvody pro:

 • Zateplením fasády a střechy uspoříte ročně 40-50 % nákladů na vytápění.
 • Výměnou oken snížíte energetickou náročnost domu o dalších 12-20 %.
 • Náhradou nevyhovujících vstupních dveří zabezpečíte dům před nechtěnými návštěvníky.
 • Revitalizace zvyšuje kvalitu bydlení, hodnota domu i bytů na trhu realit vzrůstá.

Jak revitalizace probíhá?

Zařídíme vše. Od projektu po realizaci. Vypracujeme projekt, bezplatně poradíme s dotacemi (program Zelená úsporám 2015 pro Prahu).

 • Jsme domluveni? Výborně. Po schválení rozpočtu a termínu se pustíme do práce.
 • Stavbu provedeme v předem dohodnutém harmonogramu.
 • Od začátku do konce s Vámi bude za naši firmu v kontaktu jeden konkrétní člověk, zodpovědný za plnění domluvených podmínek.
 • Veškerý stavební odpad odvezeme a zlikvidujeme, uklidíme po sobě. Překážková dráha ani nebezpečné prolézačky pro děti po nás nezůstanou.
 • Kdy budeme hotovi? Záleží na velikosti domu, vždy ale dodržíme předem domluvený termín.
 • Cenu, domluvenou na začátku, nepřekročíme. Žádné vícenáklady neúčtujeme.

Získat nadstandardní záruku nestojí nic

Na dokončené dílo poskytujeme nadstandardní záruku 5 let. Používáme kvalitní materiály a nešidíme práci, když dojde k chybě, nestrčíme hlavu do písku – reklamaci vyřešíme obratem, zajistíme opravu.

  Máte zájem o podobný projekt?  Máte dotaz, připomínku nebo chcete poptat naše služby? Využijte kontaktní formulář. V pracovní dny na vaši zprávu odpovíme do 24 hodin, můžete na sebe také zanechat pouze telefon a my se ozveme zpět.