Reference

Provádíme revitalizaci panelových i zděných bytových domů a komerčních objektů. Zateplení realizujeme po celé České republice. Pracujeme ve velkých městech i malých obcích, pro soukromé firmy, státní instituce i koncové zákazníky.

Počítejte s námi všude tam, kam lze dovézt stavební materiál a postavit lešení. Památkově chráněný objekt (jako v Brně na Výstavní 15), dopravně špatně dostupné historické centrum města nebo bytový dům na konci vesnice v příkrém svahu – i s tím máme zkušenosti.

Přečtěte si, jak jsme zateplovali v Praze dům, kde ani nešlo postavit normálně lešení a ohřívali jsme zmrzlou fasádu diesel agregáty.

Zateplené bytové domy
Zateplené rodinné domy
Veřejný sektor a komerční budovy

Reference našich zákazníků

Přidejte se i Vy k mnoha našim spokojeným zákazníkům, kteří ocenili naše spolehlivé služby!


Pravidelně jsme se scházeli po celou dobu realizace a všechny práce byly provedeny dobře a pečlivě. Rád bych vyzdvihnul komunikaci a jednání pana Snopka – jednatele firmy, který se o vše staral a vše zařizoval.

Ing. Petr U.Rádi bychom poděkovali Vašim pracovníkům, kteří se podíleli na revitalizaci našeho bytového domu. Všechny nasmlouvané práce proběhly bezproblémově, rychle a hlavně za výbornou cenu.

SVJ BrnoS manželkou jsme se rozhodli si zateplit dům, zateplit střechu a vyměnit okna za nová plastová. Po oslovení několika firem, jsme se shodli, že právě nejlepší jednání vůči nám měl pan Snopek – jednatel firmy, který vše připravoval. Následně nás provedl i samotnou realizací a vše dopadlo na výbornou. Společnost PEKSTAV můžeme jedině doporučit.

Manželé Říhovi


    Řešíte zateplení? Ozvěte se nám.    Máte dotaz, připomínku nebo chcete poptat naše služby? Využijte kontaktní formulář. V pracovní dny na vaši zprávu odpovíme do 24 hodin, můžete na sebe také zanechat pouze telefon a my se ozveme zpět.