Zateplovat umíme: referenční bytové domy a veřejné budovy

Provádíme revitalizaci panelových i zděných bytových domů a komerčních objektů. Zateplení realizujeme po celé České republice. Pracujeme ve velkých městech i malých obcích, pro soukromé firmy, státní instituce i společenství vlastníků (SVJ).

Počítejte s námi všude tam, kam lze dovézt stavební materiál a postavit lešení. Zkušenosti máme i s památkově chráněnými objekty, dopravně špatně dostupnými stavbami v historickém centru města nebo bytovými domy na konci vesnice v příkrém svahu.

Rádi se chlubíme touto opravou fasády secesního domu v Brně, na Výstavní 15. To byl docela oříšek, honička s památkáři a spousta ruční mravenčí práce. Ostatně přečtěte si o tom.

Zvládneme i zateplení komerčních budov a budov veřejného sektoru. Třeba jako nemocnici, hotel nebo radnici.

Zateplení 3 bytových domů v Břeclavi na Kpt. Jaroše. Na tom jsme si dali zvlášť záležet, je to moje rodiště.

Zateplení prvorepublikového bytového domu v Brně, Hoppova 2

 

Zateplovací specialita. Přečtěte si, jak jsme zateplovali v Praze dům, kde ani nešlo postavit normálně lešení a ohřívali jsme zmrzlou fasádu diesel agregáty. Byl to trochu oříšek. Ale dopadlo všechno, jak mělo.

 

A na závěr takový zateplovací pelmel po celé republice

Reference našich zákazníků

Přidejte se i Vy k mnoha našim spokojeným zákazníkům, kteří ocenili naše spolehlivé služby!


Pravidelně jsme se scházeli po celou dobu realizace a všechny práce byly provedeny dobře a pečlivě. Rád bych vyzdvihnul komunikaci a jednání pana Snopka – jednatele firmy, který se o vše staral a vše zařizoval.

Ing. Petr U.Rádi bychom poděkovali Vašim pracovníkům, kteří se podíleli na revitalizaci našeho bytového domu. Všechny nasmlouvané práce proběhli bezproblémově, rychle a hlavně za výbornou cenu.

SVJ BrnoS manželkou jsme se rozhodli si zateplit dům, zateplit střechu a vyměnit okna za nová plastová. Po oslovení několika firem, jsme se shodli, že právě nejlepší jednání vůči nám měl pan Snopek – jednatel firmy, který vše připravoval. Následně nás provedl i samotnou realizací a vše dopadlo na výbornou. Společnost PEKSTAV můžeme jedině doporučit.

Manželé Říhovi


    Máte zájem o podobný projekt?    Máte dotaz, připomínku nebo chcete poptat naše služby? Využijte kontaktní formulář. V pracovní dny na vaši zprávu odpovíme do 24 hodin, můžete na sebe také zanechat pouze telefon a my se ozveme zpět.