Zateplení bytových domů v Českých Budějovicích, Písku i Táboře

Ještě stále kolem nás vidíme domy, které by potřebovali kompletní revitalizaci. Mají netěsnící okna, děravé střechy, prosakující izolace i chybějící zateplení fasády. To vše nejen, že nevypadá dobře, ale hlavně to způsobuje značné úniky tepla a vznik plísní, které ohrožují zdraví lidí. A přesně takové domy za hranicí životnosti dáváme do pořádku. Rekonstruujeme, revitalizujeme a zkrášlujeme – a se zárukou 5 let!

Ušetřete zateplením fasády

10

Revitalizace bytového domu v Týnu nad Vltavou – splníme všechny vaše barevné sny.

Pokud je i váš dům na nebo za hranicí životnosti, kontaktujte nás. Provedeme kompletní rekonstrukci kdekoliv v ČR, jižní Čechy zvládneme taky. Ať už jste firma, společenství vlastníků, družstvo nebo obec, tak váš dům dáme do pucu

Dalších 30-50 let bude váš dům vypadat jako nový. Samozřejmě je dobré se o fasádu občas postarat. Jestli nevíte, jak na to, přečtěte si pár tipů, které jsme pro vás přivezli z Baumit akademie.

Rozpočet na zateplení budov i komerčních objektů sestavujeme individuálně.

Rámcově se cena zateplení pohybuje od 700 do 850 Kč/m2 bez DPH. Zavolejte nám nebo si prohlédněte ceník zateplení, kde se dočtete další informace.

V současnosti běží program IROP, kde vám vrátí až 40 % způsobilých výdajů. Čerpat může jakýkoliv bytový dům na území ČR. Výjimkou je území hl. m. Prahy. Že jste to nevěděli? My to víme a pomůžeme vám zařídit dotaci na zateplení.

Věděli jste, že…

zateplením bytových domů zvyšujete kvalitu bydlení a hodnota domu i bytů na trhu realit vzrůstá? Opravdu, i v Českých Budějovicích, Písku či Táboře.

Zateplujeme i komerční budovy… také se zárukou 5 let

Jak revitalizace probíhá?

Zařídíme vše. Od projektu po realizaci. Vypracujeme projekt, bezplatně poradíme s dotacemi (Nová zelená úsporám, Panel+, IROP).

  • Líbí se vám to? Výborně. Po schválení rozpočtu (orientační ceník zateplení) a termínu se pustíme do práce. Stavbu provedeme v předem dohodnutém harmonogramu.
  • Od začátku do konce s Vámi bude za naši firmu v kontaktu jeden konkrétní člověk, zodpovědný za plnění domluvených podmínek.
  • Uklidíme po sobě – veškerý stavební odpad odvezeme a zlikvidujeme. Překážková dráha ani nebezpečné prolézačky pro děti po nás nezůstanou.
  • Dodržíme předem domluvený termín – nevíme, jak dlouho nám práce bude trvat, záleží na velikosti domu, vždy ale dodržíme předem domluvený termín.
  • Cenu domluvenou na začátku nepřekročíme. Žádné vícenáklady neúčtujeme.

Poskytujeme nadstandardní 5 letou záruku

Na dokončené dílo poskytujeme nadstandardní záruku 5 let. Používáme kvalitní materiály, nejvyšší stupeň A jakosti zateplovacího systému ETICS a nešidíme práci. A když už dojde k chybě, nestrčíme hlavu do písku – reklamaci vyřešíme obratem, zajistíme opravu.

Posuďte sami, jak nám zateplování fasád jde

Nejraději se chlubíme opravou secesního domu na Výstavní 15, ostatně zajeďte se tam podívat.

Velkou výzvou pro nás byl také prvorepublikový bytový dům na Hoppově 2 v Brně

Bytový dům, Hrušovany nad Jevišovkou, zateplení fasády

Tři bytové domy v Břeclavi, Kpt. Jaroše, zateplení fasády, opravy balkonů

 

    Máte zájem o podobný projekt?    Máte dotaz, připomínku nebo chcete poptat naše služby? Využijte kontaktní formulář. V pracovní dny na vaši zprávu odpovíme do 24 hodin, můžete na sebe také zanechat pouze telefon a my se ozveme zpět.